LosT.malware-site.www Cs 1.6
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LosT.malware-site.www Cs 1.6

LosT.malware-site.www Cs 1.6
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamatie deL

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
pczr1kA*
LosT | Membru Mic
LosT | Membru Mic
pczr1kA*


Mesaje : 107
Data de înscriere : 16/01/2009

reclamatie deL Empty
MesajSubiect: reclamatie deL   reclamatie deL Icon_minitimeMar Ian 27, 2009 9:46 pm

intra un pr de a lu deL pe sv..si nuj ce veni vb...ca am murit.....si imi zice ala mie ca`s noob..si iam dat gag..si del tot il skotea...si io`l bagam si tot asa...pana la urma mi`a skos adminu ..e UN ADMIN CAM PROSt...si deL e cam smeker..cik..nu`i da gag ca e pr meu..si dak ii dai gag iti skost adminu...adik el ma amentita pe mne?...si mi`a skos si adminu...faceti ceva ...:d
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie deL Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie deL   reclamatie deL Icon_minitimeMar Ian 27, 2009 9:57 pm

LOL
Sunteti Admini trebuie sa va respectati intre voi nu se va certati.
Si del ai grija fa tarfo ci faci pe server Neutral.
Ce ai cu adminu lu ziq ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie deL Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie deL   reclamatie deL Icon_minitimeMar Ian 27, 2009 10:14 pm

1. La mana te'oi crede si u vreun rege
2. la mana nu tiam scos adminul din cauza lui bitza
3. la mana tiam scos adminul ca ai dat 5 banuri in 5 minute la 5 si nu aveau lag
4. la mana dak tea injurat se da gag
5. la mana cand team intrebat dc leai dat ban ai zis sa te las in pace nu ai vrut sa imi explici
6. la mana mai usor k faci pe server ce vrei
7. bitza nici nu il cunosteam .. si nu tea injurat tia zis dc dai ban la atatia degeaba si pe urma ai inceput sa il injuri si tea injurat si el Wink
8 . bye lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
GrEeNSkUlL
LosT | ADMINISTRATOR
LosT | ADMINISTRATOR
GrEeNSkUlL


Mesaje : 90
Data de înscriere : 16/01/2009
Localizare : Arad

reclamatie deL Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie deL   reclamatie deL Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 8:34 am

dc ai inchis topic deL?Very Happy
Eu zik la pczr1ka ca deL e totusi un owner si ce face nu poti tu sa comentezi si sa te contrazici ca apoi sa vi sai faci reclamatie pe forum!
Sus In jos
http://www.cslost.tk
Vizitato
Vizitator




reclamatie deL Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie deL   reclamatie deL Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 2:39 pm

green dar dak e ownar nu are dreptu sa te ameninte si pczrika are dreptate ca esti cam smecher nu am nimik cu tn [ deL ] dar frate dak ai ownar nu faci figuri cu alti care is mai mici la admin ne respecti te respctam !!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie deL Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie deL   reclamatie deL Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 3:30 pm

Da del Asta se crede PRe REGE ma si cand is yo pe sv se ia aiurea .... sufera de admin !!!


si mie imi scoate ADMINU cand E but !
Sus In jos
GrEeNSkUlL
LosT | ADMINISTRATOR
LosT | ADMINISTRATOR
GrEeNSkUlL


Mesaje : 90
Data de înscriere : 16/01/2009
Localizare : Arad

reclamatie deL Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie deL   reclamatie deL Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 3:47 pm

poi din moment ce este owner nu ai voie sa comentezi decizile lor
Bineinteles ca n-ai voie sa abuzezi cum face el
Eu m-am referit in general la owneri
Sus In jos
http://www.cslost.tk
Continut sponsorizat





reclamatie deL Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie deL   reclamatie deL Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie deL
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Arhiva-Model Reclamatie Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LosT.malware-site.www Cs 1.6 :: |-==][Cos De Gunoi & Arhiva][==-| :: Cos De Gunoi-
Mergi direct la: